Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 10.9. | HC Ledeč nad Sázavou | HC Světlá nad Sázavou | 0:4 | (0:2, 0:1, 0:1) |
3. | ne 25.9. | HC Světlá nad Sázavou | TJ Jiskra Humpolec | 8:5 | (4:1, 2:2, 2:2) |
4. | st 28.9. | Moravskobudějovický HOKEJ | HC Světlá nad Sázavou | 4:5 sn | (1:1, 2:3, 1:0 - 0:0) |
6. | so 8.10. | HC Spartak Velká Bíteš | HC Světlá nad Sázavou | 4:6 | (0:1, 3:3, 1:2) |
7. | ne 16.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chotěboř | 4:3 | (2:1, 0:1, 2:1) |
8. | so 22.10. | TJ Náměšť nad Oslavou | HC Světlá nad Sázavou | 3:4 | (0:1, 1:3, 2:0) |
9. | pá 28.10. | HC Světlá nad Sázavou | HHK Velké Meziříčí | 14:1 | (2:0, 6:1, 6:0) |
10. | ne 30.10. | SK Telč | HC Světlá nad Sázavou | 1:5 | (0:1, 1:3, 0:1) |
5. | pá 4.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC ORLI Bystřice nad Pernštejnem | 3:2 sn | (1:0, 1:2, 0:0 - 0:0) |
11. | ne 6.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Pelhřimov | 1:0 pp | (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0) |
12. | ne 13.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Ledeč nad Sázavou | 5:2 | (2:0, 1:1, 2:1) |
14. | ne 20.11. | TJ Jiskra Humpolec | HC Světlá nad Sázavou | 4:3 pp | (2:1, 1:1, 0:1 - 1:0) |
15. | ne 27.11. | HC Světlá nad Sázavou | Moravskobudějovický HOKEJ | 3:0 | (1:0, 2:0, 0:0) |
16. | st 30.11. | HC ORLI Bystřice nad Pernštejnem | HC Světlá nad Sázavou | 4:14 | (0:5, 2:6, 2:3) |
17. | ne 4.12. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Velká Bíteš | 4:2 | (1:1, 2:0, 1:1) |
18. | so 10.12. | HC Chotěboř | HC Světlá nad Sázavou | 6:7 sn | (3:3, 3:2, 0:1 - 0:0) |
20. | st 14.12. | HHK Velké Meziříčí | HC Světlá nad Sázavou | 2:8 | (1:2, 1:4, 0:2) |
19. | so 17.12. | HC Světlá nad Sázavou | TJ Náměšť nad Oslavou | 5:3 | (2:0, 1:1, 2:2) |
21. | st 4.1. | HC Světlá nad Sázavou | SK Telč | 6:0 | (2:0, 2:0, 2:0) |
22. | so 7.1. | HC Pelhřimov | HC Světlá nad Sázavou | 1:4 | (1:1, 0:1, 0:2) |
1. čtvrtfinále | ne 22.1. | HC Světlá nad Sázavou | HHK Velké Meziříčí | 7:1 | (1:1, 5:0, 1:0) |
2. čtvrtfinále | st 25.1. | HHK Velké Meziříčí | HC Světlá nad Sázavou | 2:6 | (1:2, 1:1, 0:3) |
3. čtvrtfinále | ne 29.1. | HC Světlá nad Sázavou | HHK Velké Meziříčí | 7:5 | (4:2, 0:2, 3:1) |
1. semifinále | ne 12.2. | HC Světlá nad Sázavou | Moravskobudějovický HOKEJ | 2:5 | (1:2, 1:1, 0:2) |
2. semifinále | st 15.2. | Moravskobudějovický HOKEJ | HC Světlá nad Sázavou | 7:5 | (5:0, 2:3, 0:2) |
3. semifinále | ne 19.2. | HC Světlá nad Sázavou | Moravskobudějovický HOKEJ | 1:3 | (1:2, 0:0, 0:1) |
Správný sport
Mini Open Air
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelská utkání můžů
Krajská liga mužů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Mladší žáci přivezli ze Slovenska stříbrné medaile
Skláři na Žihadla nevyzráli, sezóna pro ně skončila těsně před branou finále
Skláři odvrátili mečbol Žihadel, o finalistovi se rozhodne v sobotu
Třetí duel pro Moravské Budějovice, Světlé hrozí vyřazení
Koncovka sklářům tentokrát nesedla, Budějovice srovnávají semifinálovou sérii
Snovým závěrem jsme okradli Žihadla o domácí neporazitelnost
Oceněnými sportovci Světelska za rok 2023 Matiáš Piskač a mladší žáci
Světeláci udolali Telč, od soboty je čeká semifinálové repete se Žihadly
Skláři vyrovnali sérii, o postupujícím rozhodne až pátý duel ve středu
Telč otočila zápas a vývoj série, Světlá je na hraně vyřazení
O velikonočních svátcích se mladší žáci HC Světlá nad Sázavou vydali do slovenské Prievidzi. Zde se zúčastnili hokejového turnaje 8...
I když začala Žihadla pátý rozhodující zápas mírným náporem, byli to postupně světelští Kratochvíl s Kohoutem, kteří mohli tváří...
Po úvodní vyčkávané se do první velké příležitosti dostali domácí skláři, když v sedmé minutě ujeli do brejku dva na jednoho...
SEMIFINÁLE KLM
Utkání
Muži | středa 27.03.2024, 18:30
4. semifinále
Muži | sobota 30.03.2024, 17:00
5. semifinále
Dorost | neděle 24.03.2024, 14:30
O umístění sk. 23
Dorost | úterý 26.03.2024, 18:25
O umístění sk. 23
Ml. žáci A | pondělí 18.03.2024, 18:15
O umístění sk. H
Ml. žáci A | čtvrtek 21.03.2024, 17:30
O umístění sk. H
Ml. žáci B | pondělí 25.03.2024, 17:15
26. kolo
Ml. žáci B | úterý 02.04.2024, 16:45
19. kolo
4. semifinále
Světlá nad Sázavou | - | Moravské Budějovice |
5. semifinále
Moravské Budějovice | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Telč | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Pelhřimov | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Pardubice |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Poděbrady |
26. kolo
Světlá nad Sázavou | - | Velké Meziříčí |
19. kolo
Dukla Jihlava | - | Světlá nad Sázavou |
Lyoness
Instagram
Návštěvnost