Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | so 10.9. | HC Dukla Jihlava | HC Světlá nad Sázavou | 10:3 | (4:0, 2:2, 4:1) |
3. | ne 25.9. | BK Havlíčkův Brod | HC Světlá nad Sázavou | 7:3 | (1:1, 3:1, 3:1) |
4. | st 28.9. | HC Světlá nad Sázavou | HC Žihadla Moravské Budějovice | 10:4 | (4:1, 4:3, 2:0) |
5. | so 1.10. | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Světlá nad Sázavou | 8:12 | (0:5, 5:4, 3:3) |
6. | so 8.10. | SKLH Žďár nad Sázavou | HC Světlá nad Sázavou | 1:10 | (1:1, 0:3, 0:6) |
7. | so 15.10. | HC Světlá nad Sázavou | TJ Náměšť nad Oslavou | 11:3 | (6:0, 2:2, 3:1) |
8. | so 22.10. | HC Ledeč nad Sázavou | HC Světlá nad Sázavou | 4:11 | (1:5, 1:4, 2:2) |
9. | so 29.10. | HC Světlá nad Sázavou | ICE DRAGONS Telč | 6:8 | (1:3, 4:3, 1:2) |
10. | so 5.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Velká Bíteš | 11:2 | (4:0, 3:0, 4:2) |
2. | ne 6.11. | HC Světlá nad Sázavou | SK Telč | 17:1 | (6:0, 3:1, 8:0) |
11. | so 12.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Dukla Jihlava | 0:9 | (0:1, 0:3, 0:5) |
12. | so 19.11. | SK Telč | HC Světlá nad Sázavou | 2:21 | (1:8, 1:8, 0:5) |
14. | ne 20.11. | BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem | HC Světlá nad Sázavou | 0:12 | (0:4, 0:3, 0:5) |
13. | so 26.11. | HC Světlá nad Sázavou | BK Havlíčkův Brod | 13:5 | (4:3, 3:0, 6:2) |
14. | so 3.12. | HC Žihadla Moravské Budějovice | HC Světlá nad Sázavou | 8:13 | (1:4, 3:6, 4:3) |
15. | so 10.12. | HHK Velké Meziříčí | HC Světlá nad Sázavou | 7:2 | (1:2, 2:0, 4:0) |
16. | so 17.12. | HC Světlá nad Sázavou | SKLH Žďár nad Sázavou | 14:5 | (7:2, 3:0, 4:3) |
17. | so 7.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Ledeč nad Sázavou | 11:4 | (3:1, 7:1, 1:2) |
18. | so 14.1. | ICE DRAGONS Telč | HC Světlá nad Sázavou | 11:3 | (4:1, 2:2, 5:0) |
19. | so 28.1. | HC Spartak Velká Bíteš | HC Světlá nad Sázavou | 2:13 | (0:9, 0:2, 2:2) |
20. | so 4.2. | HC Světlá nad Sázavou | TJ Jiskra Humpolec | 8:4 | (3:1, 1:1, 4:2) |
21. | so 11.2. | HC Světlá nad Sázavou | HHK Velké Meziříčí | 8:4 | (2:2, 2:2, 4:0) |
22. | čt 16.2. | HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Světlá nad Sázavou | 3:9 | (2:3, 0:4, 1:2) |
23. | ne 26.2. | TJ Jiskra Humpolec | HC Světlá nad Sázavou | 4:12 | (2:5, 1:3, 1:4) |
24. | so 4.3. | HC Světlá nad Sázavou | SK Horácká Slavia Třebíč | 6:2 | (3:1, 1:0, 2:1) |
25. | so 11.3. | TJ Náměšť nad Oslavou | HC Světlá nad Sázavou | 1:12 | (1:6, 0:3, 0:3) |
28. | ne 12.3. | HC Světlá nad Sázavou | BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem | 4:3 | (1:2, 1:0, 2:1) |
26. | ne 19.3. | HC Světlá nad Sázavou | HC Lední medvědi Pelhřimov | 8:6 | (2:4, 6:1, 0:1) |
Správný sport
Mini Open Air
Rozpisy zápasů
Muži:
Přátelská utkání můžů
Krajská liga mužů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Mladší žáci přivezli ze Slovenska stříbrné medaile
Skláři na Žihadla nevyzráli, sezóna pro ně skončila těsně před branou finále
Skláři odvrátili mečbol Žihadel, o finalistovi se rozhodne v sobotu
Třetí duel pro Moravské Budějovice, Světlé hrozí vyřazení
Koncovka sklářům tentokrát nesedla, Budějovice srovnávají semifinálovou sérii
Snovým závěrem jsme okradli Žihadla o domácí neporazitelnost
Oceněnými sportovci Světelska za rok 2023 Matiáš Piskač a mladší žáci
Světeláci udolali Telč, od soboty je čeká semifinálové repete se Žihadly
Skláři vyrovnali sérii, o postupujícím rozhodne až pátý duel ve středu
Telč otočila zápas a vývoj série, Světlá je na hraně vyřazení
O velikonočních svátcích se mladší žáci HC Světlá nad Sázavou vydali do slovenské Prievidzi. Zde se zúčastnili hokejového turnaje 8...
I když začala Žihadla pátý rozhodující zápas mírným náporem, byli to postupně světelští Kratochvíl s Kohoutem, kteří mohli tváří...
Po úvodní vyčkávané se do první velké příležitosti dostali domácí skláři, když v sedmé minutě ujeli do brejku dva na jednoho...
SEMIFINÁLE KLM
Utkání
Muži | středa 27.03.2024, 18:30
4. semifinále
Muži | sobota 30.03.2024, 17:00
5. semifinále
Dorost | neděle 24.03.2024, 14:30
O umístění sk. 23
Dorost | úterý 26.03.2024, 18:25
O umístění sk. 23
Ml. žáci A | pondělí 18.03.2024, 18:15
O umístění sk. H
Ml. žáci A | čtvrtek 21.03.2024, 17:30
O umístění sk. H
Ml. žáci B | pondělí 25.03.2024, 17:15
26. kolo
Ml. žáci B | úterý 02.04.2024, 16:45
19. kolo
4. semifinále
Světlá nad Sázavou | - | Moravské Budějovice |
5. semifinále
Moravské Budějovice | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Telč | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Pelhřimov | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Pardubice |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Poděbrady |
26. kolo
Světlá nad Sázavou | - | Velké Meziříčí |
19. kolo
Dukla Jihlava | - | Světlá nad Sázavou |
Lyoness
Instagram
Návštěvnost