Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
2. | so 30.9. | HC Spartak Velká Bíteš | HC Světlá nad Sázavou | 4:5 | (1:2, 2:1, 1:2) |
3. | so 7.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Lední medvědi Pelhřimov | 4:2 | (1:0, 1:2, 2:0) |
4. | ne 15.10. | Rytíři z Telče | HC Světlá nad Sázavou | 30:3 | (13:1, 10:1, 7:1) |
5. | so 21.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chotěboř | 4:9 | (3:3, 0:3, 1:3) |
5. | ne 22.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Dukla Jihlava "B" | 8:3 | (1:1, 5:1, 2:1) |
6. | so 28.10. | HC Dukla Jihlava | HC Světlá nad Sázavou | 4:5 | (0:1, 2:1, 2:3) |
1. | ne 29.10. | HC Světlá nad Sázavou | TJ Náměšť nad Oslavou | 0:7 | (0:0, 0:4, 0:3) |
7. | so 4.11. | HC Světlá nad Sázavou | BK Havlíčkův Brod | 1:4 | (0:0, 0:2, 1:2) |
8. | so 11.11. | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Světlá nad Sázavou | 6:1 | (1:1, 0:0, 5:0) |
9. | so 18.11. | HC Světlá nad Sázavou | SKLH Žďár nad Sázavou | 5:2 | (4:0, 1:0, 0:2) |
10. | ne 26.11. | HC Ledeč nad Sázavou | HC Světlá nad Sázavou | 2:3 | (0:1, 1:0, 1:2) |
12. | so 9.12. | HC Světlá nad Sázavou | HC Žihadla Moravské Budějovice | 5:6 | (1:2, 2:1, 2:3) |
13. | so 16.12. | HHK Velké Meziříčí | HC Světlá nad Sázavou | 5:4 | (2:1, 2:1, 1:2) |
14. | so 6.1. | TJ Náměšť nad Oslavou | HC Světlá nad Sázavou | 7:3 | (2:0, 1:3, 4:0) |
15. | ne 14.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Velká Bíteš | 1:0 | (0:0, 0:0, 1:0) |
16. | ne 21.1. | HC Lední medvědi Pelhřimov | HC Světlá nad Sázavou | 6:14 | (1:4, 3:6, 2:4) |
18. | so 3.2. | HC Chotěboř | HC Světlá nad Sázavou | 4:4 | (1:4, 2:0, 1:0) |
19. | čt 8.2. | HC Světlá nad Sázavou | HC Dukla Jihlava | 2:6 | (0:2, 2:0, 0:4) |
20. | ne 18.2. | BK Havlíčkův Brod | HC Světlá nad Sázavou | 6:1 | (1:1, 3:0, 2:0) |
17. | čt 22.2. | HC Světlá nad Sázavou | Rytíři z Telče | 3:9 | (0:4, 2:3, 1:2) |
21. | ne 25.2. | HC Světlá nad Sázavou | SK Horácká Slavia Třebíč | 2:7 | (0:1, 1:3, 1:3) |
23. | so 9.3. | HC Světlá nad Sázavou | HC Ledeč nad Sázavou | 6:2 | (2:1, 2:1, 2:0) |
25. | ne 10.3. | HC Žihadla Moravské Budějovice | HC Světlá nad Sázavou | 3:7 | (1:2, 1:2, 1:3) |
11. | so 16.3. | HC Světlá nad Sázavou | BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem | 3:9 | (1:4, 0:1, 2:4) |
24. | ne 17.3. | BK Zubři Bystřice nad Pernštejnem | HC Světlá nad Sázavou | 4:2 | (2:1, 1:0, 1:1) |
22. | čt 21.3. | SKLH Žďár nad Sázavou | HC Světlá nad Sázavou | 11:1 | (3:0, 3:0, 5:1) |
26. | po 25.3. | HC Světlá nad Sázavou | HHK Velké Meziříčí | 5:2 | (3:1, 2:1, 0:0) |
19. | út 2.4. | HC Dukla Jihlava "B" | HC Světlá nad Sázavou | 4:4 | (0:3, 4:0, 0:1) |
Správný sport
Mini Open Air
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelská utkání můžů
Dorost:
Regionální liga dorostu
Ml. žáci A:
Liga mladších žáků "A"
Ml. žáci B:
Liga mladších žáků "B"
Aktuální články
Mladší žáci přivezli ze Slovenska stříbrné medaile
Skláři na Žihadla nevyzráli, sezóna pro ně skončila těsně před branou finále
Skláři odvrátili mečbol Žihadel, o finalistovi se rozhodne v sobotu
Třetí duel pro Moravské Budějovice, Světlé hrozí vyřazení
Koncovka sklářům tentokrát nesedla, Budějovice srovnávají semifinálovou sérii
Snovým závěrem jsme okradli Žihadla o domácí neporazitelnost
Oceněnými sportovci Světelska za rok 2023 Matiáš Piskač a mladší žáci
Světeláci udolali Telč, od soboty je čeká semifinálové repete se Žihadly
Skláři vyrovnali sérii, o postupujícím rozhodne až pátý duel ve středu
Telč otočila zápas a vývoj série, Světlá je na hraně vyřazení
O velikonočních svátcích se mladší žáci HC Světlá nad Sázavou vydali do slovenské Prievidzi. Zde se zúčastnili hokejového turnaje 8...
I když začala Žihadla pátý rozhodující zápas mírným náporem, byli to postupně světelští Kratochvíl s Kohoutem, kteří mohli tváří...
Po úvodní vyčkávané se do první velké příležitosti dostali domácí skláři, když v sedmé minutě ujeli do brejku dva na jednoho...
SEMIFINÁLE KLM
Utkání
Muži | středa 27.03.2024, 18:30
4. semifinále
Muži | sobota 30.03.2024, 17:00
5. semifinále
Dorost | neděle 24.03.2024, 14:30
O umístění sk. 23
Dorost | úterý 26.03.2024, 18:25
O umístění sk. 23
Ml. žáci A | pondělí 18.03.2024, 18:15
O umístění sk. H
Ml. žáci A | čtvrtek 21.03.2024, 17:30
O umístění sk. H
Ml. žáci B | pondělí 25.03.2024, 17:15
26. kolo
Ml. žáci B | úterý 02.04.2024, 16:45
19. kolo
4. semifinále
Světlá nad Sázavou | - | Moravské Budějovice |
5. semifinále
Moravské Budějovice | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Telč | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Pelhřimov | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Pardubice |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Poděbrady |
26. kolo
Světlá nad Sázavou | - | Velké Meziříčí |
19. kolo
Dukla Jihlava | - | Světlá nad Sázavou |
Lyoness
Instagram
Návštěvnost