Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Bojovnost až do konce se nám proti kohoutům vyplatila

06.10.2017 | Jan Borek

První letošní domácí utkání proti kohoutům z České Třebové se dlouho nevyvíjelo v náš prospěch. Ještě v 55. minutě jsme prohrávali o dvě branky. Zvýšenou aktivitou v závěru jsme dokázali dohnat ztracené skóre a v elektrizující atmosféře nakonec urvali v nájezdové loterii dva cenné body do ligové tabulky. V neděli nás čeká další velmi těžké utkání, tentokráte vyjíždíme ven do Třebové Moravské.

2. kolo | Středa 04.10.2017, 19:00
 

HC Světlá nad Sázavou - HC Kohouti Česká Třebová

4:3 sn

1:1, 0:2, 2:0 - 0:0

Branky a nahrávky: 11. Kořínek (Blažek), 55. Fibikar (Jar. Doležal), 55. Blažek (Jak. Doležal), 65. Kubát – 5. Jar. Moučka (Hemský, Vlček), 26. Hemský (Vlček, Škvor), 35. Vlček (Jar. Moučka, Hemský)
Vyloučení
9:8. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0

Diváci: 210

HC Světlá nad Sázavou: Koubský – Svoboda, Fibikar, Kořínek, Šíma, Drahozal – Kopecký, Jar. Doležal, Kubát – Blažek, Dolinský, Jak. Doležal – Böhm, Špatenka, Štros

HC Kohouti Česká Třebová: Nimmerrichter – Škvor, Veselý, Jan Moučka, Šimončič, Procházka, Pražák – Jar. Moučka, Vlček, Hemský – Šejba, Jindřich, Pejcha – Křečan, Kavalír, Fousek – Čada.

 
 
 
Ohlasy

Jakub Kořínek: Dnes jsme odehráli výborné utkání s kvalitním soupeřem. Ve druhé třetině jsme sice dvakrát zbytečně inkasovali, ale o to víc si cením toho, že jsme se v závěru třetí třetiny dokázali bojovným výkonem vrátit zpátky do zápasu. Celkově bych řekl, že byla remíza po základní hrací době spravedlivá. V prodloužení měli více šancí Kohouti, ale brankář Koubský nás udržel ve hře. Nájezdy jsme rozjeli výborně a i když z toho nakonec bylo velké drama, dokázali jsme druhý bod urvat pro sebe. Děkujeme fanouškům za parádní atmosféru a těšíme se na další utkání.

 
 

Vladimír Vaněk: Světlé chyběli nejen dva nejproduktivnější hráči minulé sezony, Žák s Křišťanem, ale také bratři Včelové. Soupeř postrádal opory, bojovného ducha nikoliv. Výkon našeho mužstva zůstal za očekáváním, absence několika hráčů ho neomlouvá. V závěru zápasu jsme neuvěřitelně odpadli a chybovali. Poděkování patří funkcionářům světelského klubu, kteří nám vyšli vstříc a začátek zápasu posunuli na devatenáctou hodinu.

Týden hokeje
Aktuální články
Zpackaná druhá třetina nás přišla v Chotěboři draho

Stejně jako v Chrudimi tak i do zápasu v Chotěboři jsme vstoupili skvěle. Nadějně rozehraný duel proti lídrovi tabulky jsme si však ve...

 
NEDĚLNÍ UTKÁNÍ S HLINSKEM ZRUŠENO!!!

Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou upozorňuje všechny fanoušky světelského hokeje o zrušení nedělního domácího utkání Krajské...

 
Studená sprcha v Chrudimi: 4 inkasované góly za 4 minuty

Utkání v Chrudimi se nám podařilo dobře rozehrát, když v polovině utkání jsme nad domácími orlicemi drželi slibné vedení 3:1. V...

 
Zápas v Moravské rozhodl Čikl 3 vteřiny před koncem
 
Ostuda v Ledči zkontumována ve prospěch sklářů
 
Jan Krajíček: „Krajský hokej by měl být o lásce k hokeji a klubismu, ne o penezích“
 
Týden hokeje v Pěšinkách
 
Jaroslav Žák se s kariérou rozloučil vítězně
 
Čáslav přejela Světlou značným rozdílem
 
Na slovíčko s Jakubem Kořínkem
 
Pojď hrát hokej
Nábor
Utkání
Muži | Středa 18.10.2017, 18:30
6. kolo
7:5
Chotěboř - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 22.10.2017, 17:00
7. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Choceň
 
Starší dorost | Sobota 07.10.2017, 13:30
7. kolo
1:4
Světlá nad Sázavou - Litomyšl
 
Starší dorost | Sobota 21.10.2017, 17:00
10. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Česká Třebová
 
Mladší žáci | Sobota 14.10.2017, 11:30
6. kolo
Světlá nad Sázavou - Humpolec
 
Mladší žáci | Neděle 22.10.2017
7. kolo
VS.
Bystřice nad Pernštejnem - Světlá nad Sázavou
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS