Utkání
kolo | datum | domácí | hosté | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | pá 15.9. | TJ Loko Česká Třebová | HC Světlá nad Sázavou | 0:7 | (0:2, 0:2, 0:3) |
2. | so 16.9. | HC Světlá nad Sázavou | SK Horácká Slavia Třebíč | 5:4 sn | (2:2, 1:0, 1:2 - 1:0) |
3. | ne 24.9. | HHK Velké Meziříčí | HC Světlá nad Sázavou | 3:4 | (1:2, 0:2, 2:0) |
4. | čt 28.9. | HC Světlá nad Sázavou | HC Skuteč | 7:0 | (4:0, 0:0, 3:0) |
5. | so 30.9. | HC Spartak Polička | HC Světlá nad Sázavou | 3:6 | (0:2, 2:2, 1:2) |
6. | pá 6.10. | HC Hlinsko | HC Světlá nad Sázavou | 7:6 | (3:0, 0:3, 4:3) |
7. | so 7.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Litomyšl | 1:4 | (0:3, 0:0, 1:1) |
8. | so 14.10. | HC Chotěboř | HC Světlá nad Sázavou | 4:5 | (1:1, 3:0, 0:3 - 0:1) |
9. | pá 20.10. | HC Světlá nad Sázavou | HC Orli Lanškroun | 8:3 | (3:1, 2:1, 3:1) |
10. | so 21.10. | HC Světlá nad Sázavou | TJ Loko Česká Třebová | 5:2 | (0:1, 2:1, 3:0) |
12. | so 28.10. | HC Světlá nad Sázavou | HHK Velké Meziříčí | 4:1 | (2:0, 1:1, 1:0) |
13. | so 4.11. | HC Skuteč | HC Světlá nad Sázavou | 4:2 | (0:1, 2:0, 2:1) |
14. | pá 10.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Spartak Polička | 3:1 | (2:0, 1:0, 0:1) |
15. | so 11.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Hlinsko | 6:1 | (3:1, 2:0, 1:0) |
16. | pá 17.11. | HC Litomyšl | HC Světlá nad Sázavou | 6:5 | (3:1, 2:3, 1:1) |
17. | so 18.11. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chotěboř | 6:1 | (1:1, 2:0, 3:0) |
11. | čt 23.11. | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Světlá nad Sázavou | 6:3 | (1:0, 3:1, 2:2) |
18. | so 25.11. | HC Orli Lanškroun | HC Světlá nad Sázavou | 6:3 | (2:0, 1:1, 3:2) |
nadst. 1.kolo | so 2.12. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chrudim | 1:8 | (0:2, 1:4, 0:2) |
nadst. 2.kolo | pá 8.12. | Spartak Nové Město nad Metují | HC Světlá nad Sázavou | 10:3 | (1:1, 4:1, 5:1) |
nadst. 3.kolo | pá 15.12. | HC Světlá nad Sázavou | SC Kolín | 4:2 | (3:0, 0:2, 1:0) |
nadst. 4.kolo | so 16.12. | HC Světlá nad Sázavou | SK Horácká Slavia Třebíč | 3:0 | (0:0, 2:0, 1:0) |
nadst. 5.kolo | pá 22.12. | HC Světlá nad Sázavou | HC Chotěboř | 7:5 | (2:1, 3:1, 2:3) |
nadst. 8.kolo | pá 5.1. | HC Světlá nad Sázavou | TJ HC Jablonec nad Nisou | 1:4 | (0:0, 0:1, 1:3) |
nadst. 6.kolo | so 6.1. | HC Litomyšl | HC Světlá nad Sázavou | 3:4 sn | (1:1, 0:2, 2:0 - 0:1) |
nadst. 7.kolo | pá 12.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Poděbrady | 2:6 | (0:1, 0:2, 2:3) |
nadst. 9.kolo | ne 21.1. | HK Kralupy nad Vltavou | HC Světlá nad Sázavou | 2:0 | (1:0, 1:0, 0:0) |
nadst. 10.kolo | pá 26.1. | HC Světlá nad Sázavou | HC Benátky nad Jizerou | 5:0 | (kontumačně) |
nadst. 11.kolo | so 27.1. | HC Junior Mělník | HC Světlá nad Sázavou | 5:2 | (2:0, 2:1, 1:1) |
nadst. 12.kolo | pá 2.2. | HC Chrudim | HC Světlá nad Sázavou | 5:3 | (2:1, 2:0, 1:2) |
nadst. 13.kolo | so 3.2. | HC Světlá nad Sázavou | Spartak Nové Město nad Metují | 4:11 | (0:3, 2:6, 2:2) |
nadst. 15.kolo | pá 16.2. | SK Horácká Slavia Třebíč | HC Světlá nad Sázavou | 5:0 | (0:0, 4:0, 1:0) |
nadst. 16.kolo | so 17.2. | HC Chotěboř | HC Světlá nad Sázavou | 2:6 | (2:1, 0:3, 0:2) |
nadst. 14.kolo | pá 23.2. | SC Kolín | HC Světlá nad Sázavou | 3:1 | (2:0, 0:0, 1:1) |
nadst. 17.kolo | so 24.2. | HC Světlá nad Sázavou | HC Litomyšl | 5:2 | (2:0, 3:0, 0:2) |
nadst. 18.kolo | pá 2.3. | HC Poděbrady | HC Světlá nad Sázavou | 2:6 | (0:2, 2:4, 0:0) |
nadst. 19.kolo | ne 4.3. | TJ HC Jablonec nad Nisou | HC Světlá nad Sázavou | 7:1 | (2:0, 3:1, 2:0) |
nadst. 20.kolo | so 10.3. | HC Světlá nad Sázavou | HK Kralupy nad Vltavou | 2:5 | (1:2, 1:2, 0:1) |
nadst. 21.kolo | pá 16.3. | HC Benátky nad Jizerou | HC Světlá nad Sázavou | 2:1 | (1:0, 1:1, 0:0) |
nadst. 22.kolo | so 17.3. | HC Světlá nad Sázavou | HC Junior Mělník | 1:6 | (0:3, 0:2, 1:1) |
Správný sport
Mini Open Air
Rozpisy zápasů
Muži:
Krajská liga mužů
Přátelská utkání můžů
Starší dorost:
Přátelská utkání dorostu
Regionální liga staršího dorostu
Mladší žáci:
Liga mladších žáků
Aktuální články
Skláři odvrátili mečbol Žihadel, o finalistovi se rozhodne v sobotu
Třetí duel pro Moravské Budějovice, Světlé hrozí vyřazení
Koncovka sklářům tentokrát nesedla, Budějovice srovnávají semifinálovou sérii
Snovým závěrem jsme okradli Žihadla o domácí neporazitelnost
Oceněnými sportovci Světelska za rok 2023 Matiáš Piskač a mladší žáci
Světeláci udolali Telč, od soboty je čeká semifinálové repete se Žihadly
Skláři vyrovnali sérii, o postupujícím rozhodne až pátý duel ve středu
Telč otočila zápas a vývoj série, Světlá je na hraně vyřazení
Sklářům v Telči utekla koncovka, série je srovnaná
Hokejový ples již podesáté! Letos se bude konat v sobotu 30. března
Po úvodní vyčkávané se do první velké příležitosti dostali domácí skláři, když v sedmé minutě ujeli do brejku dva na jednoho...
Již ve 49. vteřině jsme se ujali vedení, když i s trochou štěstí doputoval od Kozlíka kotouč za Vackova záda. V šesté minutě se odrazil...
Kvůli závadě na autobusu hostí začalo utkání s dvacetiminutovým zpožděním. Světlá měla v úvodu lepší pohyb a ve druhé minutě se...
SEMIFINÁLE KLM
Utkání
Muži | středa 27.03.2024, 18:30
4. semifinále
Muži | sobota 30.03.2024, 17:00
5. semifinále
Dorost | úterý 26.03.2024, 18:25
O umístění sk. 23
Ml. žáci A | čtvrtek 21.03.2024, 17:30
O umístění sk. H
Ml. žáci B | pondělí 25.03.2024, 17:15
26. kolo
Ml. žáci B | úterý 02.04.2024, 16:45
19. kolo
4. semifinále
Světlá nad Sázavou | - | Moravské Budějovice |
5. semifinále
VS.
Moravské Budějovice | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. 23
Pelhřimov | - | Světlá nad Sázavou |
O umístění sk. H
Světlá nad Sázavou | - | Poděbrady |
26. kolo
Světlá nad Sázavou | - | Velké Meziříčí |
19. kolo
VS.
Dukla Jihlava | - | Světlá nad Sázavou |
Lyoness
Instagram
Návštěvnost