Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Diskusní forum

 
(povinný údaj)
(povinný údaj, nebude zobrazen)
= (ochrana proti SPAMu)
 
 
Jíra | Priseka Svetla
24.12.2017, 23:59
 

Nikdy sem nezažil takovou éru vítězství jako s Jardou Žákem. Hokej byl něco víc a strašně mě bavilo chodit na hokej a i když se nevvyhralo,bylo tam cítit to odhodlání a srdce od vsech rvat se za vítězstvím.Tesim se na novou mladou generaci,která musí přijít a je dobře že tam ti mladí jsou a snad budou mít takového bojovného ducha, jak to bylo do teď.Bylo by potřeba dalsiho Jardu Žáka,aby to ty mladý naučil vyhrávat a hlavně rvat se o to. Mohl by třeba i trénovat naše začínající kluky, protože to by ty kluci od počítačů potřebovali.

Karlos | SnS
24.12.2017, 21:26
 

Zaky ty jsi největší hokejový profík kterého sem zažil! Takovou kariéru a napsat že to nejlepsi publikum bylo u nás?Klobouk dolů a my všichni svetelaci musíme být pyšný

Ros | SnS
14.12.2017, 23:44
 

To jsem si říkal už při druhém ročníku Plyšákového večera. ;-) Ale třeba ty plyšáky přeposílají ty dva domovy i jinam. Určitě ale pomohou peníze ze vstupného + letos i z prodeje časopisů atd. Každopádně je to záslužná věc, která není (na téhle úrovni) jinde k vidění. :-)

Míla | Světlá nad Sázavou
14.12.2017, 14:54
 

Nic proti dobrým skutkům, ale těch plyšáků už oba domovy musejí mít tolik, že nevědí co s nimi. Bylo by rozumné pouvažovat o jiné prospěšnější dobročinnosti.

Ros | SnS
13.12.2017, 08:42
 

Nová posila HC Světlá, jinak odchovanec Bílých Tygrů Liberec, Marek Vantuch byl v letošním ročníku naší ligy nejproduktivnějším hráčem HC Ledeč. V patnácti zápasech nastřílel 8 gólů a na dalších 9 přihrál. Věřím, že se mu bude dařit i u nás ve Světlé.

Ros | SnS
11.12.2017, 23:08
 

Po posledním kole první části skončí Světlá na sedmém místě. To podle dosud platného herního plánu znamená, že už jí čeká v druhé části jen 6 zápasů. (Ledeč to vzdala, správně Mílo.) Doma a venku s Poličkou, Brodem a Litomyšlí. Je to škoda, moc hokeje neuvidíme. Chrudim před začátkem letošní sezóny oznámila, že má zájem o baráž o 2. ligu. Takže pokud bude i po druhé části na prvním místě (což je pravděpodobné), nebude hrát play-off našeho přeboru, ale právě baráž o druhou ligu. A tudíž z naší čtyřčlenné "B" skupiny pro druhou část postoupí do play-off možná i týmy tři. Nechme se překvapit ... ;-)

Míla | Světlá nad Sázavou
11.12.2017, 11:20
 

Ledeč nad Sázavou odstupuje ze soutěže po ukončení základní části. Rozumné.

Anettt | SnS
9.12.2017, 22:16
 

Jee,tuhle akci mám moc ráda, a ještě když se podaří vyhrát a strelit gól je to super a ještě když je pozvenej ten největší bojovník za Světlou J.Zak tak to určitě přijdu.Je to pro dobrou věc a já s těmito dětma moc cítím kór ó Vánocích.. Zakys vrat se, chybís nám. Anet

Ros | SnS
6.12.2017, 11:10
 

Z posledního zápasu s Litomyšlí jsem viděl jen posledních 14 minut. A v nich velký tlak Světlé, kdy několikrát ke gólu chyběly jen centimetry. Ale taky brejky, ze kterých Litomyšl dvakrát skórovala. Štěstěna letos zatím nestojí na naší straně. Snad se to dnes večer proti Brodu zlomí. ;-)

Michal | Světlá
4.12.2017, 14:40
 

Sice prohra, ale hokej vypadal rozhodně lépe, než předchozí zápasy, pokud to takhle udrží, věřím, že aspoň uvidíme nějaké ty výhry. Docela je poslední dobou vidět Pepa Štrosu, neříkám, že je to tip hráče co má střílet pořád branky, ale je vidět a to hodně... Snad se střelecky více projeví i Blažek a Dolinský

Ros | SnS
2.12.2017, 19:20
 

Včera se mi hokej líbil. Byla vidět velká bojovnost, střelba, hezké akce a konečně i góly. Všichni tři kluci z dorostu hráli opět parádně. Pokud je časem nepřetáhne nějaký jiný klub, tak budou pro světelský (mužský) hokej velkým přínosem. Škoda prohry, ale nic není ztraceno. Když budete pokračovat v těhlech výkonech, tak se budu na každý zápas těšit tak jako dřív. ;-)

Verča | Světlá
2.12.2017, 08:25
 

Pro ddd: Fandíte? A jak? byla jsem na každým zápase a nebylo Vás slyšet. Na venkovních zápasech jste se věčně vytlemovali když domácí prohrávali (myslím skandování typu "je tu ticho jako v kostele..."), a teď si můžete podat ruce. Měli by jste kluky podpořit a né je tady shazovat. Úplně miluju tady ty diskuze po zápasech když se prohrává. Za další. Věčně tady tvrdíte, že se prohrává kvůli tomu, že odešel Žák a Radim. Co jste jako čekali? Odejdou najednou dva hráči a vy by jste chtěli hory doly. +další jsou zraněný nebo nemocný-na to zapomínáte. Můžete být rádi, že se do A týmu dostávají i šikovní dorostenci, kteří jednou zaplní jejich místo, ale k tomu je potřeba čas. A je třeba si uvědomit že jsou to kluci, kteří hrají 3x-4x týdně hokej, podotýkám, že svojí ligu. Těm klukům je 16/17let a musí toho mít plné kecky. A pro Rose, prosím tě, ty už tady raději nic nekomentuj, jen se sám ponižuješ.

Harry | SnS
1.12.2017, 07:57
 

ddd...chápu,ale věřím,že to kluci pochopí a že to zase bude dobrý. Musí začít poctivě makat a o to nám jde,nemusí pořád vyhrávat,ale je tam potřeba to srdíčko,které tam vždy bylo. Hodně kluků na to prostě teď kašle a je to dost videt a to si fakt nás svetelsky hokej nezaslouží.

ddd
1.12.2017, 00:08
 

Harry píšeš ať nepolemizujeme a kluci podpoříme.Fandíme jak blázni a když koukáš na to nasazení a nezájem(srdíčko) tak tě to přestává bavit

Harry | SnS
30.11.2017, 22:32
 

Hoši co tady furt rozebirate,prostě se zatím nedari tak na co se byli všichni zvyklý a to že Radim odešel za penezma,chtěl tam jít,tak šel. Zaky chtěl skončit tak skončil a myslím že jeho pískání není ó penězích ale určitě je doma víc než aktivní hráč který musí i trénovat,kromě zápasů a je dobře že člověk který hraje téměř celý život hokej u toho nějakým způsobem zůstane,ať jako trenér,manažer,nebo rozhodčí. Pojďme spíš naše kluky podpořit a doufat v lepší zítřky,pořád máme velké jméno v KHL muzu pard.kraje.

Ros | SnS
30.11.2017, 19:12
 

Nedávno jsme se bavili o tom, jak jsou Včelové po odchodu Žáka a Křišťana bezzubí. Snaží se hrát to, na co byli spoustu sezón zvyklí a co přinášelo spoustu branek. Perfektní kombinací vyšachovat obranu soupeře a dávat to skoro do prázdný. Jenže ti dva skvěle technicky vybavení hráči odešli a první pětka v současné podobě zapadla do šedého průměru. Nic proti např. Štrosovi, (který hraje letos dobře), ale ... Dolinský, Blažek, Kopecký, Kubát, Doležalové ... to jsou dravci a hrají to zase jinak. Třeba by to mohla být cesta. A hlavně víc střílet !! Ti golmani nejsou tak dobří, aby tam občas něco nespadlo. ;-) Na krásu už by Světlá hrát neměla.

ddd
30.11.2017, 19:01
 

Pánové já si stále myslím že vše je o penězích .Kluci hrají za nic ,Radim odešel kvůli prachum a Žákys také račí píska za litr na zápas a o tom to je .Doma stále poslouchát furt seš pryč a nic stoho skrátka znáteto když se polovička rozohní.Jak tady psal pan Krajíček hrát kraj je klubismus již dávno není pravda.Doufám že se zadaří a bude lépe

Jaren | V.Mýto
30.11.2017, 18:49
 

Včera jsem se rozmýšlel, kam jet na hokej. Zda do Č.Třebové, nebo do Chocně. Nakonec to byla Choceň a Jíra z Chocně má docela pravdu. Alespoň včera to bylo ze strany SnS takové bezzubé bez maximálního nasazení a podobně. Vůbec se mně nechce věřit, že je to dopad odchodu dvou tahounů. Včelové také nebyli to, na co jsem od nich býval zvyklý. Ano chybějí Vám zranění hráči, jako Doležal, ale... ale... To o té KLM Vysočiny, co zde níže píše Míla se mluví už snad tři roky a vždy to na něčem ztroskotalo - na čem, to ví asi jenom pár lidí. Vím z řady klubů, že ty náklady na dopravu jsou díky tomu hodně vysoké a že by se dali jinak využít. Ale my to tady v žádném případě nezměníme, maximálně o tom můžeme jenom debatovat. Přeji Vám, ať se z toho svrabu brzy vyhrabete a zase hrajete ten parádní hokej.

Ros | SnS
30.11.2017, 17:57
 

Říkám si, jestli má letos vůbec cenu snažit se dostat po první části do té lepší šestky a v druhé části dostávat podobné příděly, jako v minulých zápasech. (S deseti hráči + dvěma dorostenci v poli je to dost pravděpodobné.) A nebo se pokusit sehrát a rozstřílet se v té horší pětce. Šance na tu lepší skupinu pořád je. Zítra sice silné Hlinsko, ale potom už "jen" Litomyšl, Brod a Polička. Choceň má sice 6 bodů náskok, ale zároveň mnohem těžší soupeře. Také Hlinsko, obě Třebové a Chrudim. Vážně nevím, co by bylo lepší. Určitě to ale nějak dopadne ... ;-)

Petr | Světlá
30.11.2017, 12:42
 

Mílo, Vysočinu ne, ta by přeci neměla kvalitu, dle slov klubových představitelů...to by zcela jistě nebylo hodné Světlé...škoda jen, že my zatím (letos) tu kvalitu taky nemáme...Dát sedm gólů za pět zápasů, to je majstrštyk :D

Honza | SnS
30.11.2017, 10:59
 

A taky hraje Pelhřimov B

Míla | Světlá nad Sázavou
30.11.2017, 10:20
 

Podle mého názoru by bylo dobré dát v příští sezoně dohromady soutěž v našem kraji. Ledeč, Chotěboř, H.Brod, Světlá, Humpolec, Telč, Žirovnice, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Náměšť n.O., Bystřice n.P., Moravské Budějovice. A nemuseli bychom se trmácet do takových dálek. Všechna sláva polní tráva, postavme se k tomu rozumně.

KarlosSV | Hc sv
29.11.2017, 22:56
 

Slyšel sem že se Rrradimovi v Čáslavy nelíbí a že se vrátí zpět k nám,to by bylo super a zase bude líp, snad se ti kluci co tam teď jsou,trochu o to poperou a nebudou na to kašlat.To si historie Světelského hokeje nezaslouží!Držte se. K.

Jíra | Chocen
29.11.2017, 22:50
 

Co se s tou Světlou stalo? Úplně jiný mancaft než co býval.Zadna hokejovost, suverenni vystupování a sebevedomost,co bývala,proč jich k nám přijede pár,to ti chlapci neumí prohrávat,když se jim letos nedaří a radši nejedou?A takový to byli frajeři!Super výhra pro nás,ale radši bych ty lité boje a napínavost až do konce. Chápu že odešli klíčový hráči, i my jsme se s mizerii potýkali,ale letos zase bojujeme,tak super. JIRKA Choceň

Ferda | SnS
29.11.2017, 21:30
 

Tak Světlá jen 8 hráčů + dva brankaři na Choceň, nebude lepší všechno pomalu zabalit. Pátek Hlinsko, snad tam nebude jen 5 hráčů + dva brankaři :)

Ros | SnS
28.11.2017, 22:43
 

První pětka Světlé v minulých sezónách jednoznačně ovládla bodové statistiky KLM PU. To už je bohužel minulost, ale život jde dál. Někteří mi zde vyčítali, že až moc vychvaluju Žakyse a Radima. Že jsou v týmu i jiní dobří hráči a že tihle dva jsou jen součástí týmu. To je určitě pravda, ale bez nich už na titul pomýšlet nemůžeme. Letos určitě ne. Budeme rádi za klidný střed. A bez posil tomu tak bude i v dalších sezónách. Zadarmo se bohužel nikomu moc hrát nechce, tomu rozumím. Rád bych zde uvedl něco málo ze statistik Jardy a Radima alespoň v uplynulých třech sezónách. Radim odehrál během tří posledních ročníků za Světlou 107 zápasů a nastřílel v nich 69 gólů a zaznamenal 89 gólových přihrávek. Což je průměr 1.48 bodu na zápas. A Jarda odehrál 87 zápasů, v kterých se trefil 56 krát a 89 krát na gól přihrál. Průměr 1.92 bodu na zápas. Tyhle čísla (která chybí) Světlou v té letošní sezóně prozatím řadí na 7. místo. Taková je realita. Jardo a Radime, díky moc !! A vy ostatní se držte, teď je to všechno jen na vás !!

Tom.Sns | Priseka
26.11.2017, 22:17
 

Musím souhlasit,Vcelove jsou bez Žáka nulový a chybí i Kristan ale přesto jsem si myslel že to bude mít stavu a i když se nevyhraje tolikrát,budem důstojným soupeřem,ale kolikrát mi tam chybí i bojovnost a zápal.Samo to nepuje nikdy.

KarlosSV | Hc sv
26.11.2017, 22:09
 

Dneska bylo vidět že zlaté časy jsou pryč,není náboj není hiearchie týmu a každá výhra bude dobrá.Je těžké vidět jak si na nás každý s chutí smlsne,ale to je realita. Buďme trpělivý a rádi za každou výhru a nové mladé kluky který to mohou do budoucna zase zvednout.

Redakce (JB) | HC Světlá nad Sázavou
25.11.2017, 14:47
 

Rosťo a Mílo. Věřte nám, že naše současné výsledky na ledě a nebo zmíněná aktuálnost webu nám nejsou lhostejné. Děkujeme za konstruktivní kritiku i podporu. Zlepšovat se všichni chceme a snad i budeme! :-)

Tom | SnS
24.11.2017, 23:23
 

Taky mi vadí, že si informace o venkovních zápasech (a často i o těch domácích, pokud jsem náhodou chyběl) musím i několik dnů po utkání hledat jinde. Mimochodem koukám, že v Hlinsku se opět projevila "kvalita" rozhodčích. Už aby začal Žakys pískat i KLM PU. ;-)

Týden hokeje
Aktuální články
Přijďte ve čtvrtek 25. ledna 2018 v 16:00 do Pěšinek ve Světlé nad Sázavou na akci Týden hokeje

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 v 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je...

 
Oslabení skláři uspěli v Poličce

I druhý letošní zápas naši borci výsledkově zvládli. Rozhodla o tom prostřední třetina, kdy jsme díky pečlivé obraně a rychlým...

 
Úspěšný vstup do nového roku

Po vánoční hokejové pauze se naše A-mužstvo představilo poprvé na havlíčkobrodském ledě. V první třetině jsme nezužitkovali herní...

 
Vánoce Jardy Žáka: Rodina pohromadě, pohádky, cukroví a vánoční atmosféra...
 
Drama se sladkou tečkou v prodloužení
 
Plyšákový večer se vydařil: skláři vyhráli, děti měly radost
 
Pozvánka na plyšákový večer 2017
 
7 branek Poličce, v neděli plyšáková odveta
 
Vítězství nad bruslařským klubem režíroval Dolinský
 
Změna tréninků "NÁBOR"!!!
 
Pojď hrát hokej
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 14.01.2018, 17:00
nadst. 4.kolo
4:6
Polička - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 21.01.2018, 17:00
nadst. 5.kolo
VS.
Litomyšl - Světlá nad Sázavou
 
Starší dorost | Pátek 12.01.2018, 19:30
nadst. 7.kolo
2:6
Světlá nad Sázavou - Poděbrady
 
Starší dorost | Neděle 21.01.2018, 10:45
nadst. 9.kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 14.01.2018, 09:00
18. kolo
5:6
Warrior Brno - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 21.01.2018, 11:00
19. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Bystřice nad Pernštejnem
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS