Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Na hokej jen v sedě a s rouškou

18.09.2020 | Filip Beneš

Ve středu oznámil ministr zdravotnictví Vojtěch opatření v podobě zákazu pořádání vnitřních akcí s účastí více než deseti stojících osob. Toto opatření se vážně dotkne i organizace hokejových utkání našeho klubu. Níže Vám přinášíme potřebné informace.

Kapacita stadionu a rozdělení sektorů
Oficiální kapacita stadionu, 550 míst, byla vládním nařízením snížena na 176 míst pouze na sezení. Každá řada je označená písmeny (A-D) a všechny sedačky jsou označeny číslovkou (na levé straně tribuny 1-23 a na pravé 24-24). Na tyto místa bude klub prodávat/uvolňovat místa dle schématu, který bude připraven u vstupu. Klub bude prodaná/uvolněná místa evidovat, tak aby nebylo na stadion vpuštěno víc lidí, než je oficiální kapacita k sezení. Tímto prosíme všechny návštěvníky, aby striktně seděli pouze na místě, které mají uvedené na vstupence.
Klub bude řešit případné rozšíření kapacity instalací prozatímních sedaček na tribunu na stání pro členy Fan-klubu – ovšem během sobotního přátelského utkání (19. září) nebudou tyto sedačky ještě k dispozici.
Stání kolem mantinelu je rovněž zakázané.
Balkón nad ledovou plochou - „V.I.P.“ prostor bude uzavřen.

Vstupenky a permanentky
V sobotu na přátelské utkání proti Poličce bude vstupné zdarma a na mistrovská utkání budou prodávány místenkové vstupenky. Vzhledem k omezené kapacitě nebudeme při mistrovských utkáních prodávat vstupenky hostujícím fanouškům.
Jednotné vstupné při mistrovských utkání Krajské ligy mužů bude 50,-.
Permanentky v letošní sezóně prodávány nebudou.

Bufet
Komplikovanější situace se vyskytla u organizace občerstvení na domácích zápasech, protože snížená kapacita platí i pro bufet. Ten má oficiální kapacitu 30 osob k sezení, což by pro pronajímatele znamenalo velké riziko, že maximální kapacita nebude dodržena. V případě, že bufet bude v provozu, musí se všechno zakoupené občerstvení (limo, pivo, jídlo) konzumovat přímo v prostoru bufetu – vnášení a konzumace občerstvení (jak vlastního tak koupeného na ZS) bude v prostoru hlediště zakázáno! Povolen bude jen případný průchod ven ze stadionu, kde už je konzumace povolena.

 
Správný sport
Aktuální články
Skláři odjíždí z Telče s prázdnou

V Telči se dnes světelákům nezadařilo a na agilně hrající soupeře bohužel nestačili. Příští kolo máme volno a tak se na hokeji znovu...

 
Mohutný finiš na Pelhřimov nestačil

Zatím nejatraktivnější letošní podívanou zažili hokejové Pěšinky. Před bouřlivou kulisou, kterou vydatně živily oba fankluby, se ve...

 
Rozjetou Světlou nezastavili ani ve Velkém Meziříčí

Naprosto snový start do nové sezóny krajské ligy Vysočiny zažívají hokejisté Světlé, když ani ve čtvrtém soutěžním utkání...

 
Skláři zdolali Humpolec a jsou do třetice neporažení
 
V Náměšti rozhodly až samostatné nájezdy
 
Týden hokeje již poosmé v Pěšinkách
 
Vítězný start mužů v Krajské lize Vysočina
 
Nábor
Utkání
Muži | Pátek 15.10.2021, 18:00
6. kolo
5:3
Telč - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Čtvrtek 28.10.2021, 17:00
8. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou
 
Starší žáci | Neděle 17.10.2021, 14:15
9. kolo
Světlá nad Sázavou - Telč
 
Starší žáci | Sobota 23.10.2021, 13:15
10. kolo
VS.
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 17.10.2021, 12:15
9. kolo
8:1
Světlá nad Sázavou - Telč
 
Mladší žáci | Sobota 23.10.2021, 11:15
10. kolo
VS.
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS