Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hodnocení přípravného období z úst trenéra A-týmu

02.08.2020 | Jan Borek, Ladislav Fixa

Přípravné období, které bylo rozděleno do 12ti mikrocyklů začalo 13. května a skončilo 30. července. A-tým v něm odtrénoval 34 tréninkových jednotek, přičemž se během nich vystřídalo celkem 28 hráčů.

"Do 2. července (tzn. po osmém mikrocyklu) jsme měli 58% účast na trénincích, což bylo v průměru 16 hráčů.
V měsíci červenci se účast zhoršila, ale ne natolik abychom si řekli, že je zbytečné se scházet a přestat trénovat. Chodili hlavně hráči mladších ročníků, u kterých byl také vidět znatelný nárůst výkonnosti oproti začátku přípravy.
Doufám, že úsilí, které do každého tréninku hráči dávali zúročí v sezóně, ať už u nás nebo v juniorských, případně jiných soutěží. Jsem opravdu spokojen, jak hráči pracovali a k přípravě přistoupili. HC Světlá je amatérský tým a hrajeme v soutěži, kde bychom se měli hlavně sportem bavit a já měl pocit, že nás to všechny bavilo. Ale hokej se nedá hrát bez potřebné kondice, a proto jsme k tomu letos zaujali takovýto postoj. Odtrénovali jsme vše dle plánu bez větších zranění.


Teď hráči dostali 14 dní volno, poté je v plánu náběhový týden a "hurá" na led, kam se samozřejmě všichni velmi těšíme. Přípravné zápasy jsou naplánovány a již zveřejněny na webových stránkách klubu.
Co se týče posilování kádru: Vytipované hráče jsme oslovili, probíhají jednání a pracujeme na tom, abychom je představili do prvního tréninku na ledě 25. srpna. Soutěž je velmi kvalitní a my se snažíme doplnit kádr tak, aby jsme nehráli druhé housle a našim skvělým fanouškům dělali radost."

 
Správný sport
Aktuální články
Skláři odjíždí z Telče s prázdnou

V Telči se dnes světelákům nezadařilo a na agilně hrající soupeře bohužel nestačili. Příští kolo máme volno a tak se na hokeji znovu...

 
Mohutný finiš na Pelhřimov nestačil

Zatím nejatraktivnější letošní podívanou zažili hokejové Pěšinky. Před bouřlivou kulisou, kterou vydatně živily oba fankluby, se ve...

 
Rozjetou Světlou nezastavili ani ve Velkém Meziříčí

Naprosto snový start do nové sezóny krajské ligy Vysočiny zažívají hokejisté Světlé, když ani ve čtvrtém soutěžním utkání...

 
Skláři zdolali Humpolec a jsou do třetice neporažení
 
V Náměšti rozhodly až samostatné nájezdy
 
Týden hokeje již poosmé v Pěšinkách
 
Vítězný start mužů v Krajské lize Vysočina
 
Nábor
Utkání
Muži | Pátek 15.10.2021, 18:00
6. kolo
5:3
Telč - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Čtvrtek 28.10.2021, 17:00
8. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Ledeč nad Sázavou
 
Starší žáci | Neděle 17.10.2021, 14:15
9. kolo
Světlá nad Sázavou - Telč
 
Starší žáci | Sobota 23.10.2021, 13:15
10. kolo
VS.
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 17.10.2021, 12:15
9. kolo
8:1
Světlá nad Sázavou - Telč
 
Mladší žáci | Sobota 23.10.2021, 11:15
10. kolo
VS.
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
Návštěvnost
počítadlo.abz.cz
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS