Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Co nového u sklářů?

20.06.2019 | Jan Borek

Blíží se letní prázdniny, tak bychom Vás rádi informovali, co nového se v jednotlivých kategoriích  v klubu HC Světlá nad Sázavou událo.

A – mužstvo
V této kategorii dochází ke změně na trenérském postu. Vábení neodolal dosavadní trenér Ladislav Fixa, který odchází trénovat juniory do klubu BK Havlíčkův Brod. Novým trenérem A – mužstva v příští sezóně bude Martin Kubát (držitel licence A), který má s touto soutěží dlouholeté zkušenosti, a to jak z pozice hráče, tak z pozice trenéra. Věříme, že Martin Kubát, který jakožto vášnivý tenista několikrát vyhrál „Světelský wimbledon“, dá mužstvu správný impuls a pokusí se o stejný úspěch i s našimi hokejisty v Krajské lize mužů pardubického kraje. Výborná zpráva je, že kromě Míry Folvarského, zůstává tým pohromadě.

Junioři
Po dvou sezónách, kdy se naši junioři skvěle reprezentovali v regionální lize, došlo k opětovné reorganizaci juniorských soutěží na tři úrovně a naši junioři budou v příští sezóně hrát opět soutěž na krajské úrovni, ovšem stále pod názvem regionální liga juniorů (proč to dělat jednoduše, když to jde dělat složitě). Junioři během letní přípravy samozřejmě nezaháleli a polykali dávky od kondičního trenéra Jakuba Kořínka.

Mladší žáci

Vlajková loď nejmladších kategorií, vedená taktéž Jakubem Kořínkem, absolvovala stejně jako ostatní kategorie 8 týdnů letních tréninků včetně 3 denního soustředění. Skvělými výkony se hráči prezentovali na fotbalovém turnaji mladých hokejistů v Humpolci. Navíc někteří hráči absolvovali krásný hokejbalový turnaj, organizovaný hokejbalovým svazem ve Světlé n/S. Hráči této kategorie absolvují na závěr této přípravy společně s trenéry oficiální cyklistické závody Cyklomaštale v Proseči u Hlinska.  

Elévové
Tato kategorie pod vedením trenéra Petra Coufala absolvovala taktéž náročnou přípravu, ale samozřejmě zábavnou a pestrou formou. Od gymnastiky, přes opičí dráhy, hry až po výjezdy na kolech. Taktéž tato kategorie absolvovala 3 denní soustředění v rekreačním středisku Ředkovec. Elévové se také zúčastnili fotbalového turnaje stejně starých hokejistů, který proběhl v Humpolci.

Přípravka
I nejmladší kategorie během letní přípravy nelenila a pod vedením Honzy Krajíčka, Honzy Fibikara, Bohouše Říhy, Pavla Kovandy a Kamily Štercové absolvovala spousty zábavných tréninků na všestranný rozvoj. Do tréninků se v tomto období zapojilo celkem 31 dětí!!! I tato kategorie se představila na fotbalovém turnaji mladých hokejistů v Humpolci. Nejmladší hokejisty čekalo také 2-3 denní soustředění na Ředkovci.


Akce spolku HC Světlá nad Sázavou

1. června 2019 - Dětský den s HC na světelském náměstí
8. června 2019 - Účast na Wannado festivalu v Habrech

Přejeme všem krásné letní prázdniny a už se všichni těšíme na led!!!!

 
Správný sport
Aktuální články
Oblíbený projekt "Školička bruslení" bude fungovat i letos

I v průběhu letošního hokejové sezóny pokračuje hokejový klub v náboru nových talentů a nabízí malým klukům a holkám kurzy...

 
Přijďte v pondělí 23. září od 16:00 na zimní stadion do Pěšinek na akci Týden hokeje

V pondělí 23. září od 16:00 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma,...

 
Program soustředění a tréninkový plán pro úvod sezóny 2019/2020

Zveřejňujeme přehledný tréninkový rozpis všech katerogií HC Světlá nad Sázavou před začátkem nové hokejové sezóny.

 
Dětský den v sobotu 1. června opět na světelském náměstí
 
Plán letní přípravy 2019
 
Pozvánka na valnou hromadu
 
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 15.09.2019, 18:00
Přátelské utkání
5:3
HC Pelhřimov - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Středa 25.09.2019, 18:30
Přátelské utkání
VS.
Litomyšl - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Pátek 13.09.2019, 19:30
2. kolo
0:5
Chotěboř - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Neděle 22.09.2019, 13:00
3. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Velké Meziříčí
 
Mladší žáci | Sobota 14.09.2019, 17:15
1. kolo
Světlá nad Sázavou - Žamberk
 
Mladší žáci | Sobota 21.09.2019, 10:00
2. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Polička
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS