Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Osm změn v kabině Sklářů. Po sedmi letech se vrací Kuba Bradáč!

14.07.2018 | Filip Beneš

V A-mužstvu Sklářů končí trio, konkrétně Jakub Venc, Marek Vantuch a Honza Drahozal. Mezeru vzniklou jejich odchodem se pokusí vyplnit čtveřice nových hráčů a jedna staronová posila.

Odchody:

Jakub Venc

Narozen:
5.8.1989 (28 let)

Post: obránce

Nové působiště: ---

U týmu končí po sedmi sezónách osmadvacetiletý obránce Jakub Venc. Ten v loňské sezóně zasáhl pouze do čtyř utkání s bilancí jednoho gólu a dvou asistencí. Kuba se podílel na největších úspěších světelského hokeje v posledních letech, celkově ve sklářském dresu naskočil do 171 zápasů, ve kterých nasbíral 59 bodů za 21 gólů a 38 asistencí.   


Marek Vantuch

Narozen:
13.9.1994 (24)

Post: útočník

Nové působiště: ---

Další hráč, jenž již nebude působit ve Světlé je třiadvacetiletý Marek Vantuch. Odchovanec jihlavské Dukly přišel do našeho týmu v polovině sezóny po zániku ledečského A-týmů. Za Světlou odehrál třináct zápasu, v nichž nasbíral celkem deset bodů, když dvakrát sám rozvlnil síťku a osmkrát připravil gólovou příležitost pro své spoluhráče.

Jan Drahozal

Narozen:
9.10.1991 (26 let)

Post: obránce

Nové působiště: ---

Poslední hráčem, opouštějícím náš kádr je šestadvacetiletý Jan Drahozal, kterého do nové sezóny nepustí zranění kolena. Honza se před loňskou sezónu vrátil k hokeji po dlouhých pěti sezónách, ale i přes dlouhou pauzu plnil své defenzivní úkoly spolehlivě. Bohužel v polovině sezóny se zranil a do konce ročníku již do žádného utkání nenastoupil. V letošní sezóně odehrál ve světelském dresu devatenáct utkání, v nichž zaznamenal pět bodů za dva góly a tři asistence. Honza se řadil k pamětníkům mistrovských titulů z let 2009 a 2010.Všem hráčům přejeme mnoho úspěchů jak v osobním, tak i v dalším sportovním životě a děkujeme za odvedené služby!

Příchody:

V nadcházející sezóně bude moc trenérský tandem Fixa-Přibyl počítat hned s pěticí nových hráčů, jejichž jména a dosavadní kariéry Vám představíme níže.

Jakub Bradáč

Narozen:
22.4.1986 (32 let)

Post: obránce

Předchozí působiště:
Havlíčkův Brod, Jihlava, Olomouc, Pelhřimov, Amnéville (FRA), Dunkerque (FRA)


První, a nejzvučnější (staro)posilou, je třiadvacetiletý Jakub Bradáč! Vítěz krajské ligy Pardubického kraje z ročníku 2010 a zároveň majitel pekelně tvrdé a přesné střely. Odchovanec Havlíčkova Brodu měl k návratu do našeho týmu blízko již v ročníku 2013/2014, kdy se zapojil do tréninků A-týmu, ale nakonec se s klubem na spolupráci nedomluvil. Od roku sezóny 2010/11, ve které stihl za Světlou odehrát dva zápasy, odehrál čtyři sezóny ve Francii, kde za týmy Amnéville a Dunkerque nastoupil do 76 utkání, ve kterých vstřelil 25 branek a dalších 40 připravil. Od ročníku 2013/14 nikde nepůsobil a teď se vrací zpět do města sklářů. Bývalý mládežnický hráč Brodu, Dukly Jihlava, Olomouce a Pelhřimova má ve Světlé otevřenou bilanci 26 utkání a 29 bodů (17+12) a právě teď má šanci tuto statistiku rozšířit! Do Světlé přichází na přestup.Jan Vacek

Narozen:
3.4.1997 (21 let)

Post: obránce

Předchozí působiště:
Havlíčkův Brod, Litomyšl, Choceň

Druhou posilou je bývalý hráč brodské juniorky, Litomyšle a Chocně – Jan Vacek. V krajské lize Pardubického kraje odehrál jednadvacetiletý obránce již 87 utkání, ve kterých zaznamenal 17 bodů za tři góly a čtrnáct asistencí. Poslední tři sezóny strávil v dresu mateřské Chocně, odkud k nám přichází na hostování.


Václav Piskač

Narozen:
12.11.1999 (18 let)

Post: útočník

Předchozí působiště:
Havlíčkův Brod

Dalším hráčem, který přichází do týmu Sklářů je osmnáctiletý útočník Václav Piskač. Václav k nám přichází na hostování z Havlíčkova Brodu, kde minulou sezónu hrál za B-tým v krajské lize Pardubického kraje. V loňské sezóně odehrál v krajské lize 34 utkání, v nichž zaznamenal 23 bodů za 16 branek a 7 asistencí.


Jiří Přibyl

Narozen:
26.3.1999 (19 let)

Post: útočník

Předchozí působiště:
Havlíčkův Brod

I poslední dvě posily k nám přichází z Havlíčkova Brodu, v jehož barvách loni působili v B-mužstvu. Jedná se o syny našeho trenéra Jiřího Přibyla – Michala a Jirku. Brzy dvaadvacetiletý útočník Michal Přibyl odehrál v krajské lize v dresu Brodu již 68 klání a připsal si šestnáct kanadských bodů za sedm gólů a devět asistencí. Jeho o tři roky mladší bratr Jiří taktéž zastává post útočníka a taktéž on si ve osmatřiceti utkáních vyzkoušel krajskou ligu Pardubického kraje s bilancí třiceti kanadských bodů za devatenáct vstřelených gólů a jedenáct asistencí.


Michal Přibyl

Narozen:
2.8.1996 (21 let)

Post: útočník

Předchozí působiště:
Havlíčkův BrodKlub stále jedná s několika hráči o možném příchodu, v případě dalších změn Vás budeme o všem informovat.

Všem novým hráčům přejeme mnoho úspěchů ve světelském dresu, a hlavně aby se jim vyhýbala zranění.

 
Správný sport
Aktuální články
Co nového u sklářů?

Blíží se letní prázdniny, tak bychom Vás rádi informovali, co nového se v jednotlivých kategoriích  v klubu HC Světlá nad Sázavou...

 
Dětský den v sobotu 1. června opět na světelském náměstí

Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou jako každý rok pořádá dětský den, na který Vás tímto srdečně zveme. Dětský den se uskuteční...

 
Plán letní přípravy 2019

Sdílíme přehledný soupis letní přípravy a termínů soustředění na Ředkovci...

 
Pozvánka na valnou hromadu
 
Trpké zakončení letošního ročníku, Martincův pohár patří Hlinsku
 
První finále pro Hlinsko, ve středu hrajeme odvetu venku
 
Světlá si zahraje o Martincův pohár! První finále doma tuto neděli.
 
Skláři vkročili do Martincova poháru pravou nohou, v neděli repete ve Skutči
 
Nábor
Utkání
Muži | Středa 13.03.2019, 18:30
2. finále PVM
6:1
Hlinsko - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Sobota 16.03.2019, 15:00
nadst. 28.kolo
9:2
Světlá nad Sázavou - Jaroměř
 
Mladší žáci | Sobota 23.03.2019, 10:00
27. kolo
6:8
Dukla Jihlava - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS