Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pozvánka na plyšákový večer 2017

14.12.2017 | Jan Krajíček, Jan Borek

Tradice a dobré skutky neodmyslitelně patří k Vánocům a ani letos tomu nebude u sklářů jinak. Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou ve spolupráci s Městem Světlá nad Sázavou uspořádá v neděli 17. prosince 2017 tradiční charitativní Plyšákový večer ve prospěch dětí z Dětských domovů v Humpolci a v Nové Vsi u Chotěboře. Podpořit děti, které budou trávit Vánoční svátky v dětských domovech, můžete opět i Vy!Ptáte se jak? Stačí přijít v neděli 17. 12. 2017 na mistrovské utkání našeho A-týmu proti Poličce s "plyšákem" a po první vstřelené brance světelských hokejistů vhodit přinesené plyšáky na led. Všechny shromážděné plyšové hračky poputují těsně před Štědrým dnem do dětských domovů v Humpolci a Nové Vsi u Chotěboře.


Už jenom příchodem na zimní stadion v Pěšinkách podpoříte dobrou věc, protože hokejový klub předá dětským domovům polovinu výtěžku z jednotného vstupného, které na toto sváteční utkání činí 50,- Kč (permanentky na tento zápas pozbývají platnosti).

Abychom děti z dětských domovů podpořili společně co nejvíce, připravili jsme si pro letošní rok novinku. Všichni návštěvníci si mohou u příležitosti plyšákového večera zakoupit hokejový časopis, který bude prezentovat dění okolo světelského hokeje a především naše hokejisty a hokejistky ze všech věkových kategorií. Fanoušci si můžou u vstupu dále zakoupit nejrůznější suvenýry s logem sklářů.

O druhé přestávce proběhne přímo na ledové ploše předání šeku s vybranou částkou (za vstupné, z prodeje hokejového časopisu a suvenýrů) zástupcům obou dětských domovů.


Těšit se můžete mimo jiné na velkolepou ohnivou show v podání firmy PYROEFEKTY.cz. Úvodní buly hokejového zápasu vhodí legenda sklářů Jaroslav Žák #9 společně se zástupcem Města Světlá nad Sázavou.


Přijďte si s dětmi zpříjemnit adventní neděli a zároveň podpořit dobrou věc!

Těšíme se na Vás!

 
Správný sport
Aktuální články
Z Chocně vezeme po bojovném a soustředěném výkonu důležitou výhru

Vstup do zápasu jsme neměli ideální a po individuální chybě jsme inkasovali jako první. Z obdržené branky jsme se však dokázali oklepat a...

 
V okresním derby byla šťastnější Chotěboř

Do okresního derby vstoupili skláři s velkou převahou, na branku hostí pálili ale jen slepými. Po hloupých vyloučeních jsme inkasovali sice...

 
Tvrdý zápas v Chrudimi nepřinesl sklářům bodový zisk

Do utkání s chrudimskými orlicemi jsme vlétli zhurta a vynutili si výhodu přesilovek. Tlak sklářů otupilo až odstoupení Pavla Blažka a...

 
Vydřená výhra z napínavé bitvy s Litomyšlí
 
Vstup do nového ročníku krajské ligy se sklářům nevydařil
 
Středeční přípravné utkání s Novým Bydžovem je ZRUŠENO!
 
Týden hokeje opět v Pěšinkách
 
Přijďte ve čtvrtek 20.9. od 15:30 na zimní stadion v Pěšinkách na akci Týden hokeje
 
Program soustředění a tréninkový plán pro sezónu 2018/2019
 
Nábor
Utkání
Muži | Středa 17.10.2018, 18:30
6. kolo
0:8
Skuteč - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 21.10.2018, 17:00
7. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Lanškroun
 
Junioři | Sobota 13.10.2018, 17:00
9. kolo
2:6
Chotěboř - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Sobota 20.10.2018, 17:00
10. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Chrudim
 
Mladší žáci | Sobota 13.10.2018, 10:00
5. kolo
7:8
Ledeč nad Sázavou - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 20.10.2018, 10:00
6. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Velké Meziříčí
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS