Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pozvánka na plyšákový večer 2017

14.12.2017 | Jan Krajíček, Jan Borek

Tradice a dobré skutky neodmyslitelně patří k Vánocům a ani letos tomu nebude u sklářů jinak. Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou ve spolupráci s Městem Světlá nad Sázavou uspořádá v neděli 17. prosince 2017 tradiční charitativní Plyšákový večer ve prospěch dětí z Dětských domovů v Humpolci a v Nové Vsi u Chotěboře. Podpořit děti, které budou trávit Vánoční svátky v dětských domovech, můžete opět i Vy!Ptáte se jak? Stačí přijít v neděli 17. 12. 2017 na mistrovské utkání našeho A-týmu proti Poličce s "plyšákem" a po první vstřelené brance světelských hokejistů vhodit přinesené plyšáky na led. Všechny shromážděné plyšové hračky poputují těsně před Štědrým dnem do dětských domovů v Humpolci a Nové Vsi u Chotěboře.


Už jenom příchodem na zimní stadion v Pěšinkách podpoříte dobrou věc, protože hokejový klub předá dětským domovům polovinu výtěžku z jednotného vstupného, které na toto sváteční utkání činí 50,- Kč (permanentky na tento zápas pozbývají platnosti).

Abychom děti z dětských domovů podpořili společně co nejvíce, připravili jsme si pro letošní rok novinku. Všichni návštěvníci si mohou u příležitosti plyšákového večera zakoupit hokejový časopis, který bude prezentovat dění okolo světelského hokeje a především naše hokejisty a hokejistky ze všech věkových kategorií. Fanoušci si můžou u vstupu dále zakoupit nejrůznější suvenýry s logem sklářů.

O druhé přestávce proběhne přímo na ledové ploše předání šeku s vybranou částkou (za vstupné, z prodeje hokejového časopisu a suvenýrů) zástupcům obou dětských domovů.


Těšit se můžete mimo jiné na velkolepou ohnivou show v podání firmy PYROEFEKTY.cz. Úvodní buly hokejového zápasu vhodí legenda sklářů Jaroslav Žák #9 společně se zástupcem Města Světlá nad Sázavou.


Přijďte si s dětmi zpříjemnit adventní neděli a zároveň podpořit dobrou věc!

Těšíme se na Vás!

 
Týden hokeje
Aktuální články
Plán letní přípravy 2018

Zveřejňujeme přehledný soupis letní přípravy, soustředění na Ředkovci a dalších akcí s hokejovým klubem...

 
Pavel Blažek končí s hokejem

Jako blesk z čistého nebe nás zasáhla zpráva o konci hokejové kariéry jednoho z nejlepších útočníků krajské ligy mužů Pavla Blažka....

 
Zhodnocení sezóny s Janem Krajíčkem

Letošní hokejová sezóna je na samém konci. Těsně před tím, než v Pěšinkách rozpustíme led, jsme se rozhodli udělat rozhovor s...

 
Hokejový turnaj ročníků 2011/2012
 
Prohra v prodloužení znamená hořký konec letošní sezóny našeho Áčka
 
Série s Brodem se rozhodne v neděli
 
Povinná výhra nad bruslaři se nerodila snadno
 
Skláři končí ve čtvrfinále, kohouti jdou dál
 
Pojď hrát hokej
Nábor
Utkání
Muži | Čtvrtek 22.02.2018, 19:00
2. předkolo PVM
6:4
Havlíčkův Brod - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 25.02.2018, 17:00
3. předkolo PVM
1:2
Světlá nad Sázavou - Havlíčkův Brod
 
Starší dorost | Pátek 16.03.2018, 19:00
nadst. 21.kolo
2:1
Benátky nad Jizerou - Světlá nad Sázavou
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018, 17:00
nadst. 22.kolo
1:6
Světlá nad Sázavou - Mělník
 
Mladší žáci | Neděle 11.03.2018, 10:00
25. kolo
3:7
Moravské Budějovice - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 18.03.2018, 09:00
26. kolo
Světlá nad Sázavou - Humpolec
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS