Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pozvánka na plyšákový večer 2017

14.12.2017 | Jan Krajíček, Jan Borek

Tradice a dobré skutky neodmyslitelně patří k Vánocům a ani letos tomu nebude u sklářů jinak. Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou ve spolupráci s Městem Světlá nad Sázavou uspořádá v neděli 17. prosince 2017 tradiční charitativní Plyšákový večer ve prospěch dětí z Dětských domovů v Humpolci a v Nové Vsi u Chotěboře. Podpořit děti, které budou trávit Vánoční svátky v dětských domovech, můžete opět i Vy!Ptáte se jak? Stačí přijít v neděli 17. 12. 2017 na mistrovské utkání našeho A-týmu proti Poličce s "plyšákem" a po první vstřelené brance světelských hokejistů vhodit přinesené plyšáky na led. Všechny shromážděné plyšové hračky poputují těsně před Štědrým dnem do dětských domovů v Humpolci a Nové Vsi u Chotěboře.


Už jenom příchodem na zimní stadion v Pěšinkách podpoříte dobrou věc, protože hokejový klub předá dětským domovům polovinu výtěžku z jednotného vstupného, které na toto sváteční utkání činí 50,- Kč (permanentky na tento zápas pozbývají platnosti).

Abychom děti z dětských domovů podpořili společně co nejvíce, připravili jsme si pro letošní rok novinku. Všichni návštěvníci si mohou u příležitosti plyšákového večera zakoupit hokejový časopis, který bude prezentovat dění okolo světelského hokeje a především naše hokejisty a hokejistky ze všech věkových kategorií. Fanoušci si můžou u vstupu dále zakoupit nejrůznější suvenýry s logem sklářů.

O druhé přestávce proběhne přímo na ledové ploše předání šeku s vybranou částkou (za vstupné, z prodeje hokejového časopisu a suvenýrů) zástupcům obou dětských domovů.


Těšit se můžete mimo jiné na velkolepou ohnivou show v podání firmy PYROEFEKTY.cz. Úvodní buly hokejového zápasu vhodí legenda sklářů Jaroslav Žák #9 společně se zástupcem Města Světlá nad Sázavou.


Přijďte si s dětmi zpříjemnit adventní neděli a zároveň podpořit dobrou věc!

Těšíme se na Vás!

 
Týden hokeje
Aktuální články
Osm změn v kabině Sklářů. Po sedmi letech se vrací Kuba Bradáč!

V A-mužstvu Sklářů končí trio, konkrétně Jakub Venc, Marek Vantuch a Honza Drahozal. Mezeru vzniklou jejich odchodem se pokusí vyplnit...

 
„Naším úkolem je vrátit světelský hokej tam, kam patří“ hlasí nový trenér Ladislav Fixa

Novým vládcem světelské střídačky se nově stal Ladislav Fixa. Brzy dvaačtyřicetiletý trenér strávil celou svojí trenérskou kariéru v...

 
Plán letní přípravy 2018

Zveřejňujeme přehledný soupis letní přípravy, soustředění na Ředkovci a dalších akcí s hokejovým klubem...

 
Pozvánka na valnou hromadu
 
Pavel Blažek končí s hokejem
 
Zhodnocení sezóny s Janem Krajíčkem
 
Hokejový turnaj ročníků 2011/2012
 
Prohra v prodloužení znamená hořký konec letošní sezóny našeho Áčka
 
Pojď hrát hokej
Nábor
Utkání
Muži | Čtvrtek 22.02.2018, 19:00
2. předkolo PVM
6:4
Havlíčkův Brod - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 25.02.2018, 17:00
3. předkolo PVM
1:2
Světlá nad Sázavou - Havlíčkův Brod
 
Starší dorost | Pátek 16.03.2018, 19:00
nadst. 21.kolo
2:1
Benátky nad Jizerou - Světlá nad Sázavou
 
Starší dorost | Sobota 17.03.2018, 17:00
nadst. 22.kolo
1:6
Světlá nad Sázavou - Mělník
 
Mladší žáci | Neděle 11.03.2018, 10:00
25. kolo
3:7
Moravské Budějovice - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 18.03.2018, 09:00
26. kolo
Světlá nad Sázavou - Humpolec
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS